Mowa o wsparciu w zakresie wypełniania wniosków o płatności bezpośrednie w Aplikacji eWniosekPlus na rok 2024. Pomoc tego rodzaju świadczy doradca Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Tarnowie Katarzyna Banaś. Pełni ona dyżury w siedzibie zespołu, przy ul. Mostowej 14 w Tarnowie, w pokoju nr 110, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30. Możliwy jest także kontakt telefoniczny (453 057 294), lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Co bardzo ważne, można również skorzystać ze wsparcia w realizacji projektów pomocowych innych niż tylko te związane z dopłatami obszarowymi.

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego informuje ponadto m.in. o wydłużeniu terminu składania wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych. Ze szczegółami warto się zapoznać na stronie internetowej ministerstwa rolnictwa, ośrodków doradztwa rolniczego, lub u doradcy powiatowego zespołu w Tarnowie. Przypomnijmy, o środki finansowe po raz kolejny można się ubiegać wyłącznie za pomocą internetowej aplikacji eWniosekPlus dostępnej na Platformie Usług Elektronicznych. {Play}