We wrześniu został udostępniony do Państwa dyspozycji na stronie internetowej http://sip.gison.pl/tarnowgmina system informacji przestrzennej (SIP). Można w nim znaleźć wiele cennych informacji na temat przeznaczenia działek między innymi w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego. Dostępne są w nim również zakresy terenów osuwiskowych, terenów zalewowych oraz terenów objętych ochroną przyrody. Również turyści mogą skorzystać z informacji na temat wyznaczonych szlaków i ścieżek rowerowych oraz obiektów zabytkowych.

Niezależnie od możliwości samodzielnego wyszukania informacji na temat działek, wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości pod budowę domu lub innych inwestycji na terenie naszej Gminy zachęcamy do skontaktowania się z pracownikiem urzędu pod numerem telefonu 14 688 01 17 lub 14 688 01 38, celem ustalenia czy na działce nie istnieją inne uwarunkowania, które nie są udostępnione do publicznego wglądu.

Osoby, które nie mają doświadczenia w korzystaniu z tego rodzaju aplikacji mogą skorzystać z konsultacji telefonicznych pod numerem telefonu jak wyżej. {Play}